Saç Ekim Merkezi - Estetik Saç Ekimi


Saç Ekiminde Sonucu Etkileyen Faktörler nelerdir?

* Ense saçlarınızın yoğunluğu sık ya da seyrek oluşu

* Saç köklerinin (greftlerin) iyice ayrıştırılıp epitelinin mümkün olduğunca temizlenmesiemeği çok zor ve önemlidir. Sık Ekim ve doğal sonucu etkiler

* Saç kökleri için açılan çiziklerin uygun oluşu ,:Saç diplerinde oluşan çukurların sebebi geniş açılan çiziklerdir; küçük ve ince çizikler saç çıkışlarınızın doğal olmasını sağlar.

* Ekilen saçlara verilen uygun yön ; Ekilen saçlarınızın doğal olması için sizin kendi saçınızla aynı yönde olmalıdır. Buna ekim esnasında saçlarınızın yönüne bakılarak karar verilmelidir. Ustaca ekilen saçlar her yöne rahatça taranıp şekil Verilebilir. Yine bunda ekibinizin tecrübesi ve her bir saçı ekerken tek tek vereceği özen oldukça önemlidir.

* Kıvırcık saçlarda ; Folikül ayırımında zorluk olasına rağmen yoğunluk ve estetik sonuçlar çok daha iyidir. Kıvrılan Saçlar ekim alanında daha da geniş bir bölgeyi kapatacak ve ekiminiz olduğundan daha yoğun ve daha natürel olacaktır.

* Beyaz saçlarda ; Folikül ayırımı beyaz olduğu için zordur ve özel çalışma ister. Özellikle beyaz saçlarda saç köklerine Zarar vermemek için ekibimiz optik büyüteçlerle çalışmaktadır. Sonuçları en doğal olan saçlardandır. Ekimi ve kesimi tecrübe gerektirir.

* Açık renkli saçlar ; Folikül ayrıştırması diğer saçlara mukayesen daha kolaydır. Sonuçları oldukça doğaldır.

* Koyu renkli saçlar  ; Folikül ayırımı yine dikkat ve emek ister. Koyu renkli saçlar özellikle tekli kesilmelidir. Kalın Saçlada ince çalışmak mecburidir aksi takdirde saçlarınız sert çıkar. Tekli ve sık bir ekimle son derece doğal ve dolgun saçlara kavuşabilirsiniz.

* Düz saçlar ; Folikül ayırımı en kolay saçtır. Ekimi ve saç kesimi seri yapılır ve doğal sonuçlar verir.